top of page

אודות

?מי אני

מאמן פילאטיס פרטי

איתי רויטנברג, 38. שחקן, מורה לפילאטיס קלאסי ובעלים של סטודיו מונולאטיס. בנעוריי פסעתי דרך עולם המחול (קלאסי, מודרני, גראהם, פולקלור). בוגר סל"ה – מיסודו של יורם לוינשטיין, מחזור 2011. התגלגלתי אל הפילאטיס במקרה ואולי מתוך ייעוד תוך כדי לימודי המשחק שלי. חי ונושם פילאטיס כמתרגל משנת 2009. את ההסמכה הראשונית שלי בשיטה הקלאסית, קיבלתי מ-Power Pilates NYC  בשנת 2010. מיד לאחריה כבר הפכתי למורה פעיל ומאז לימדתי במקביל עד לתום הכשרתי, אותה סיימתי בשנת 2012.

כשנפצעתי, המסע האמיתי שלי כמורה התחיל. הייתי כבר מורה ותיק שלימד ברחבי גוש דן ואפילו בשיא של כושר בגוף - ועדיין נפצעתי. שם, צללתי מחדש אל נבכי הארכיון והרפרטואר הקלאסי של ג'וזף, אל תהליך ההתבוננות שבו פירקתי והרכבתי מחדש את כל מה שחשבתי שידעתי דאז. כשהשתקמתי כי ייגעתי ומצאתי – אז שוב האמנתי.

ולכן, בשנת 2016 פתחתי את סטודיו מונולאטיס, הַבַּיִת לְפִילָאטִיס קְלָאסִי, מתוך רצון להחזיר עטרה ליושנה, ללמד את השיטה הקלאסית, כפי שג'וזף לימד בסטודיו שלו, ולהציע אלטרנטיבה נגישה מבלי להיכנע לתעשיית השיעורים ההמוניים.

מה אני עושה?

כבר למעלה מעשור שאני מורה לא.נשים את הדרך להשבת השליטה בגופם. במהלך השנים התמזל מזלי להתמקד בעיקר בעבודה בהתמודדות עם כאב, שיקום מפציעות, הגדלת טווחי תנועה ופתולוגיות כרוניות שונות ולבצע את ההתאמות הנדרשות לכל מקרה וגוף.

החל ממקרים משמחים ומעצימים כמו ליווי נשים עוד מלפני כניסתן להריון, דרך ליווי נשים במהלך הריון, ועד לנשים לאחר לידה, וכלה בחיזוק ושיקום לצד מחלות אוטואימוניות, חולי אונקולוגי ובו סרטן מסוגים שונים, חיזוק לאחר השתלת מח עצם, פרקינסון, פריצות דיסק, בלטי דיסק, כאבי גב, כאבי צוואר, תסמונת כאב שונות כגון פיברומיאלגיה, סיאטיקה, פיריפורמיס, תסמונת מוצא בית החזה (TOS), ורטיגו, היפוטוניה, סקוליוזיס (עקמת) דום נשימה בשינה, כאבים במפרק העצה והכסל (SI JOINT), סקרואילאיטיס, קלאב פוט, מחלות מעי דלקתיות כמו קרוהן, קוליטיס ועוד מקרים רבים. יצא לי גם ללוות א.נשים בריאים לגמרי ואף אתלטים.ות חובבים שרצו לשפר את יכולותיהם, למשל לקראת ריצת מרתון, או ספורטאים.ות מקצוענים.ות שרצו לשכלל את הטכניקה שלהם בעבודה עם הגוף.

התרגול והחיזוק שבא בעקבותיו, מטמיעים את עקרונות השיטה בגוף ובתודעה; ובכך מאפשרים לקחת מחדש בעלות ושליטה על גופנו. חשיפה הדרגתית להנעת הגוף, מתוך קבלה וחמלה, מלמדת כיצד לנטרל קול שפיטה ולרפא בעצמנו טריגרים לכאבים וטראומות שנצרבו בגוף ובנפש.

השינוי שנוצר דרך תנועה, עוזר לגופנו לרפא עצמו, לכאבים לפחות ואף להיעלם כליל ומעל הכל להשיב את השליטה לגוף והחיוך אל הפנים.

על הסטודיו

הסטודיו נאמן למקור ושומר על צביונו של הסטודיו המקורי של ג'וזף פילאטיס מבחינת גודל הקבוצה, סוג ומגוון המכשירים ואופן הלימוד.
השיעורים בסטודיו מתקיימים במתכונת של 1-2 בשיעור: באופן פרטי 1X1, דואט, או סמי-פרטי.

אני מאפשר במסגרת המנויים לכל גוף לחוות לפחות שיעור פרטי אחת לחודש וללא תוספת תשלום, מתוך הידיעה שהיחס האישי הכרחי לתהליך החיזוק ע"י דיוק ומיצוי הפוטנציאל הטמון בכל גוף ונפש.

הציוד הוא של 2 היצרניות הקלאסיות הטובות והמובילות בעולם:

"Gratz" & "Contrology (by Balanced Body)" וקיימים בו מעל 10 סוגי מכשירים, קטנים וגדולים כאחד.

הסטודיו ממוקם ברחוב יצחק נבון 3, שכונת אריאל שרון, קריית אונו.

"A change happens through movement – and movement heals"J.Pilates

  • Whatsapp
  • Instagram
  • Facebook
bottom of page