top of page
פילאטיס מכשירים קרית אונו.jpg

הבית להעשרה מקצועית

הקורס להדבקת הפער

הקורס להדבקת הפער הינו קורס דיגיטלי שיקדם אותך מתעשיית הפילאטיס אל עבר השיטה הקלאסית ששמה קונטרולוג'י ומונה למעלה מ-10 סוגי מכשירים ובהם רפרטואר של מאות תרגילים המגובה בחומרי ארכיון. מתאים למורות.ים מוסכמות.ים לפילאטיס מזרן ומכשירים.

אם הגעת לכאן, סימן שמשהו חסר לך. אז נכון, למדת ללמד כבר בקורס שלך על חלק מהמכשירים שיש בשיטה, אבל ידעת שיש מעל ל-10 סוגי מכשירים בה ושרפרטואר התרגילים בה מונה מאות תרגילים המגובים בחומרי ארכיון? אני מכיר את התחושה הזאת כמורה, בתעשיית הפילאטיס רוויות השיעורים ההמוניים ומשהו בך עמוק בפנים משווע להחזיר עטרה ליושנה. הרי ג'וזף פילאטיס לא לימד בסטודיו שלו כך, כמוך, 4/8/12 א.נשים במקביל על רפורמרים. אחרי למעלה מעשור כמורה ו-7 שנים כבעל סטודיו שמתמקד בלימוד אישי וזוגי, ניסחתי מחדש את המה ואת האיך של מה שאני כמורה עושה כיום, מתוך מסע החיפוש שלי. בקורס הזה לומדים להגדיר מחדש את עולם המונחים בשיטה, קודם לעצמנו כמתרגלות.ים ואז כמורות.ים, כדי לדעת איך להעביר הלאה זאת לתלמידים שלנו וכיצד ליצור שפה משותפת שמקלה על ההובלה בתהליך והוראת הדרך. בלי לדבר על רצפת אגן. בלי מונחים אנטומיים. בואו לדבר פשוט.

הרצאות וסדנאות לעסקים

האם ניתן לתרגל פילטיס גם בזמן ישיבה מול מחשב במשרד?

מגיע עד אליכם 

תכנית המנטורינג

תכנית המנטורינג, חונכות אישית, היא מסלול היברידי, שמשלב הדרכה בשלט רחוק בשיחות וידיאו, לצד קורס דיגיטלי ותרגול פרונטלי בסטודיו עם איתי. מתאים למורות.ים מוסכמות.ים לפילאטיס מזרן ומכשירים.

כמורה, יש לך תלמידות.ים עם פתולוגיות, פציעות או כאבים שמקשים על התירגול שלהם ומתאגרים אותך להוביל אותם? רוצה לגרום להם לעשות את הבלתי אפשרי ולהרוויח מחדש את השליטה בגוף?
כל גוף וכל נפש הם עולם ומלואו – וצריך לדעת אילו התאמות נכונות לכל מקרה.
בעזרת הליווי אישי שלי, אוכל לסייע לך לצלוח את הקושי ולהסתכל על הדברים מזוית שונה, לתת לך כלים מקצועיים שיכללו את ארגז הכלים שלך, לגרום לך לסייע להם בחיזוק ולהרוויח מחדש את האמון שלהם.ן בך ושלך בעצמך.
תהליך של חצי שנה שבו תהיה לך מעטפת מקצועית שלי - יהיו לנו מפגשים קבועים בזום וגם תירגול באופן פרונטלי אצלי בסטודיו, לצד משימות שבועיות, חומרי לימוד מצולמים שתהיה לך גישה אליהם וכמובן מענה וזמינות שלי לכל שאלה שתצוץ בדרך.

73533141_723695641375629_4505794222514765824_o_edited.jpg

אודות איתי רויטנברג

נעים להכיר - אני איתי, הבעלים של מונולאטיס, סטודיו לפילאטיס בקרית אונו. כבר למעלה מעשור שאני מורה לא.נשים את הדרך להשבת השליטה בגופם. במהלך השנים התמזל מזלי להתמקד בעיקר בעבודה בהתמודדות עם כאב, שיקום מפציעות, הגדלת טווחי תנועה ופתולוגיות כרוניות שונות ולבצע את ההתאמות הנדרשות לכל מקרה וגוף.הליווי האישי שלי בתהליך מהווה בית בטוח לכל החששות, הטראומות, הכאבים, ההתנגדויות שעולות במחשבה והפחד המשתק מתנועה שאולי נצרבו בנפשך.מגוון המכשירים בסטודיו מאפשרים לגלות את גופך והעוצמה שבו מחדש, לקחת בעלות ולהרוויח שליטה עליו באמצעות התחזקות הגוף, הנפש והתודעה. את התדר הצלול הזה ניתן למצוא בתוכך, דרך השיטה הקלאסית שנקראת קונטרולוג'י CONTROLOGY, אמנות השליטה, שהומצאה על ידי ג'וזף פילאטיס והיא שיטה שיקומית מייסודה...

צור קשר
bottom of page